Контакти

Телефони

  • +38 (044) 360 53 20
  • +38 (050) 161 74 60
  • +38 (068) 979 32 34

Адреса

  • вул. Велика Васильківська, 69
  • Київ, Україна

Електронна пошта

  • Години роботи:
  • пн-пт з 10.00 до 18.00
01

Загальна інформація

Ми маємо діючі програмні комплекси у цій сфері власних розробок і не припиняємо робіт над їх актуалізацією і покращенням існуючого функціоналу.

Компанія SoftPro з 2008 року створює програмні рішення для ведення об’єктів нерухомості.
Ми маємо діючі програмні комплекси у цій сфері власних розробок і не припиняємо робіт над їх актуалізацією і покращенням існуючого функціоналу.

Продовжуємо спрощувати для наших клієнтів процеси управління комерційною нерухомістю, а саме розрахунки комунальних платежів, ведення договорів, виставлення рахунків, візуалізації орендованих приміщень і їх поточних статусів.

Досвід розробки для професіоналів сфери нерухомості забезпечив інтуїтивність окремих інтерфейсів і легкість використання наших програмних рішень.
Основними програмними комплексами компанії  SoftPro у сфері нерухомості стали  SoftPro  Оренда+ та SoftPro Real Estate.

SoftPro  Оренда+ дозволяє вести облік оренди, орендаторів, договорів, являється веб-орієнтованим продуктом, що доступний на будь якому пристрої, що має браузер.

SoftPro Real Estate це вже спеціалізоване галузеве рішення по інформатизації ринків, торгово-розважальних та бізнес центрів шляхом багатофункціонального представництва в Інтернет мережі у форматі веб-порталу. Дозволяє поєднати в єдине ціле відділ оренди з орендарями, бухгалтерією і забезпечити проведення банківських операцій між ними онлайн.

03

Нам довіряють

Метроград, Метрополіс, Аракс і більше 200 комплексів комерційної нерухомості.


Статті по темі

Новый модуль Клиент-банк от компании SoftPro

Новый модуль Клиент-банк от компании SoftPro

В рамках программы повышения качества предоставляемых услуг, компанией SoftPro запущен и успешно действует новый модуль Клиент-банк.

Детальніше

feedback_form

Якщо вас зацікавили технології Softpro і думаєте запровадити їх на власних ресурсах – ми поділимося додатковою практичною інформацією про можливості застосування.+38 (044) 360 53 20
+38 (050) 161 74 60