Кабінет постачальника геоданих

Кабінет постачальника геоданих

Швидкість та доступність стали одними з вагомих чинників, які впливають на продуктивність та ефективність робочих процесів. Своє програмне забезпечення ми створюємо з ціллю полегшення складних процесів. Скільки часу потрібно щоб вивчити ГІС ? Як швидко можна опанувати роботу з базою даних? А скільки потрібно часу заповнити просту та зрозумілу форму?


Наша команда створила новий модуль “Кабінет постачальника геоданих”, який допоможе максимально оптимізувати та автоматизувати робочий процес 


Для кого?


Кабінет постачальника геоданих був розроблений для відділів та департаментів (туризму, фінансів, архітектури тощо), які мають корисні та важливі для суспільства дані, які прагнуть автоматизувати процес внесення інформації на геопортал.


Що таке Кабінет постачальника геоданих?


Максимально зручний функціонал, який стане незамінним інструментом з базою даних. Система створена з метою організації процесу внесення інформації до містобудівного кадастру, а також спрощення процесу внесення даних на геопортал. Відтепер не потрібно знати всі складнощі та тонкощі ведення баз даних. В кабінеті ви просто завантажуєте опис, фото, документи та інші дані у відповідні форми( як у анкету), створюєте новий шар і все! Ваші дані опубліковані для кожного користувача на офіційному геопорталі. 
Що необхідно зробити щоб почати роботу з власним набором даних?


Для початку - авторизуватися через електронний підпис або Bank ID . При першій реєстрації необхідно запросити доступ у адміністратора геопорталу на ведення власного набору. У відповідному вікні заповнити необхідні дані паспорту набору даних. Також можна прикріпити файл у будь-якому форматі геоданих. Ваша заявка буде розглянута адміністратором після чого ви отримаєте доступ.