СТАНДАРТИЗАЦІЯ ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СЕРВІСІВ - А. Г. Черін

Вісник геодезії та картографії. - 2009. № 4 (61). - С.34-39
Огляд затверджених OGC стандартів у сфері геоінформаційних сервісів.

Читати далі
СЕРВІС-ОРІЄНТОВАНА АРХІТЕКТУРА КАДАСТРОВИХ ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА КАДАСТРОВИХ ГЕОПОРТАЛІВ — А. А. Лященко, Ж. В. Форосенко, А. Г. Черін

Вісник геодезії та картографії. - 2011. - № 1. - С. 35-43 Аналіз тенденцій розвитку розподілених кадастрових ГІС нового покоління в розвинених країнах світу.
Узагальнення досвіду авторів у питаннях реалізації компонентів кадастрових ГІС, заснованих на веб-технології, базах геопросторових даних, геоінформаційних сервісах та системі обігу е-документів.

Читати далі
УНІФІКАЦІЯ СТРУКТУРИ, ПРАВИЛ КОДУВАННЯ ТА ЦИФРОВОГО ОПИСУ ВЕКТОРНИХ МОДЕЛЕЙ У БАЗАХ ТОПОГРАФІЧНИХ ДАНИХ — Ю.О. Карпінський, А. А. Лященко, Р. В. Рунець

Вісник геодезії та картографії. - 2010. № 5. - С.35-41
Структура, правила кодування і цифрового пердставлення просторових моделей топографічних об'єктів і метаданих про них в базах данах з врахуванням вимог стандартів комплексу ISO 19100.

Читати далі
ЕТАЛОННА МОДЕЛЬ БАЗИ ТОПОГРАФІЧНИХ ДАНИХ — Ю. О. Карпінський, А. А. Лященко, Р. В. Рунець

Вісник геодезії та картографії. - 2010. № 2. - С.28-36
Концепція, призначення, структура і принципи розробки комплексу стандартів для цифрового представлення топографічних об'єктів в базах просторових даних, з урахуванням стандартів комплексу ISO 19100 "Географічна інформація/геоматика"

Читати далі
НАВЧАННЯ З КУРСУ "ОСНОВИ ГІС" У ПОЛІТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВАЛЕНСІЇ — Н. Ю. Лазоренко, А. Г. Черін

Вісник геодезії та картографії. - 2011. - № 3. - С. 47-50. Описуються зміст проектів TEMPUS і GIDEC, завдання, зміст і заходи двотижневого навчання за курсом "Основи ГІС" в рамках проекту GIDEC, яке проходило 4 -17 квітня 2011 року в Політехнічному університеті міста Валенсія (Іспанія).
Відомості про відкриту ГІС gvSIG.

Читати далі
СТРУКТУРА ТА ФУНКЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАТАЛОГУ МІР ЯКОСТІ ГЕОПРОСТОРОВИХ ДАНИХ — Горковчук М. В.

Інженерна геодезія. - 2014. - Вип. 61. - С. 103-109.
Розглянуто структуру та функції електронного каталогу мір якості геопросторових даних, описано реалізацію каталогу мір якості в базі даних та місце каталогу в системі оцінювання якості геопросторових даних. Висвітлено переваги реалізації реляційної моделі бази даних електронного каталогу мір.

Читати далі
ТРЕНІНГ-КУРС У РАМКАХ ПРОЕКТУ "ГЕОГРАФІЧНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ КРАЇН СХІДНОГО СУСІДСТВА" В ЄРЕВАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ — М. В. Горковчук, Ю. В. Кравченко

Вісник геодезії та картографії. - 2012. - № 2. - С. 36-38.
Зміст, задачі і заходи двотижневого навчання по курсу "Advanced GIS" в рамках проекту "GIDEC", яке проходило 6-19 листопада 2011 р. в Єреванському державному університеті будівництва і архітектури (Вірменія)

Читати далі
АРХІТЕКТУРА СУЧАСНИХ ГІС НА ОСНОВІ БАЗ ГЕОПРОСТОРОВИХ ДАНИХ - А. А. Лященко, А. Г. Черін

УДК 528:001 + 681.51

Читати далі