18 червня у Чернівцях презентували публічний геопортал

18 червня у Чернівцях презентували публічний геопортал

Днями у Чернівцях презентували Публічний геопортал, на якому збирається вся інформація, що має гекоординати – map.city.cv.ua
Команда SOFTPRO продовжує співпрацю із спеціалістами Чернівецької міської ради в рамках реалізації Геопорталу та інших підсистем містобудівного кадастру міста Чернівці.


Геопортал - публічна частина муніципальної геоінформаційної системи, яку розвивають Чернівці.
План дій щодо розвитку муніципальної геоінформаційної системи у м. Чернівцях затверджено рішенням виконавчого комітету №474/17 від 12.09.2017, який зараз реалізується міською владою, у тому числі за підтримки проекту «Інтегрований розвиток міста».

«Презентуємо ще один муніципальний ресурс, що робить роботу міської влади більш прозорою, а чернівчанам дає інструмент для громадського контролю, якісного розуміння ситуації у місті, особливостей його розвитку. Прагнемо, щоб у муніципальної геоінформаційної системи Чернівців інформаційно-довідкова функціональність була не слабшою за управлінську, щоб вона була корисною не лише посадовцям для управління міською інфраструктурою, а й чернівчанам, бізнесу. Це перший крок для побудови «розумного міста». Зараз активно працюємо над розвитком містобудівного кадастру, оцифровуємо містобудівну документацію, розміщуємо її на геопорталі. Серед найближчих кроків – робота над земельним кадастром. Вже сьогодні кожен мешканець за допомогою детального плану території, карти охоронних зон може дізнатися про режим використання територій, плани розвитку мікрорайону», - заявив міський голова Олексій Каспрук.