Що цікавого було на Геопросторі 2021?

Що цікавого було на Геопросторі 2021?

15 вересня відбулася найбільша ГІС подія першого місяця осені - Геопростір 2021 - міжнародна науково-практична конференції, яка зібрала 300 учасників. 26 спікерів + 200 гостей + партнери та спонсори = мега професійний захід.

Для забезпечення безпеки здоров’я кожного гостя, реєстрація мала обмеження по кількості учасників заходу, згідно рекомендацій від Міністерства охорони здоров’я, зокрема перебування не більше 1 особи на 10 кв. метрів. Для інших бажаючих стати учасниками та приєднатися до Геопростору 2021 проводилася онлайн трансляція на каналі YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=yzckaChjqo0&list=LL&index=1&t=733s  

В актовій залі Київського національного університету будівництва та архітектури зібралися найкращі спеціалісти сфери геопросторових даних, будівництва, органи місцевого самоврядування та інші професійні спеціалісти.

Геопростір - щорічний безкоштовний науково-практичний захід, який проводиться за участі найкращих вітчизняних та міжнародних спеціалістів в сфері геопросторових даних, містобудування та розвитку територій.

Цього року захід був присвячений темі: “Національна інфраструктура геопросторових даних та Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва: інновації сьогодення” та був проведений за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства та Комітету цифрової трансформації України та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, для обговорення невідкладних завдань, що постають перед регіональною, місцевою владою та професійною спільнотою, що забезпечує практичну реалізацію державної містобудівної та геопросторової політики.

З організацією конференції допомогли Київський національний університет будівництва та архітектури, Науково-дослідний інститут геодезії і картографії та Українське товариство геодезії та картографії.
Були підняті важливі питання та розглянуті тенденції геоінформаційної індустрії України та міжнародного ринку. Геопростір 2021 складався з двох блоків присвячених темам:
  • Національну інфраструктуру геопросторових даних України (НІГД)
  • Єдину електронну систему в сфері будівництва (ЄДЕССБ)

Подія стала центром тяжіння різних поглядів і думок. Ми підготували найцікавіші моменти.

З вітальним словом виступив Петро Куліков, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури, та наголосив, що тема Геопростору 2021 дуже актуальна для нашої країни. Побажав плідної співпраці та ефективних рішень для роботи можновладців, науковців та практиків.