Розробка інтернет-магазинів

Загальна інформація

Створюємо системи електронної торгівлі із застосуванням синхронізації із різноманітними сервісами і програмами.

Створюємо інтернет-магазини з 2007 року.

Слідкуємо за світовими трендами цього сегменту, використовуємо власні розробки і перевірені методи, продовжуємо шукати ліпші рішення.

Наші алгоритми дозволяють легко і надійно працювати з мільйонами позицій.

Синхронізуємо інтернет-магазини із будь-яким необхідним програмним забезпеченням ( банківським, складським, бухгалтерським і т.д.) Каталоги надійно структуровані і представлені кінцевим споживачам завдяки e-commerce системам SoftPro.

Правильно проектуємо бази даних і оптимізуємо алгоритми пошуку, тому фільтрування серед тисяч позицій відбувається за мить.

Модернізуємо уже існуючі інтернет-магазини до рівня сучасних ресурсів із специфічними можливостями пошуку, наприклад, за складом діючих речовин препаратів, чи в магазинах, що знаходяться неподалік і т.п.

Ми розробники і допрацьовуємо будь-які модулі для замовника.

Модифікації, декілька цін на товар (оптові, партнерські, акційні…), різні дати поставки і т.п. не створюють для нас складності – це наша робота і наші цілі, яких ми влучно досягаємо.

Склад послуги

#
01
Модуль схожі товари – зображується на сторінці обраного товару ще декілька товарів даного сигменту
02
Модуль автоматичний вибір виду доставки від назви населеного пункту – при виборі населеного пункту доставки, автоматично змінюється меню у полі інформації про доставку
03
Модуль вибору кур’єрських служб – додані до системи усі популярні служби доставки. Клієнт просто із списку обирає службу при оформленні замовлення.
04
Модуль перегляду адрес складів кур’єрських служб (зображення на мінікарті) – клієнт обрав службу доставки і йому одразу пропонується вибрати номер складу в окремому вікні.
05
Модуль автоматичного вибору способу оплати від виду доставки. В залежності від обраного виду доставки одразу пропонується можливі способи оплати
06
Модуль вибору адрес доставки для авторизованих клієнтів. Клієнт, котрий авторизувався на сайті, у своєму кабінеті може додавати декілька адрес доставки.
07
Синхронізація дискантних карток
08
Синхронізація каталогу товарів з 1С (опис, наявність, ціни і т.п.)
09
Автоматична система надання знижок і дисконтів в залежності від кількості покупок клієнта
10
Автоматизований кошик, спосіб доставки залежить від вибору міста, спосіб оплати залежить від вибору способу доставки
11
Модуль дисконт для зареєстрованих покупців – у кабінеті ведеться загальна сума замовлень і інформації про знижки
12
Модуль обрані товари – клієнт додає товари в групу Обрані, які планує придбати. Цей сервіс дозволяє клієнту не витрачати повторно час на пошук необхідного товару.
13
Модуль мультивалютна ціна (в половину шрифту ціна зображується в іншій валюті) – ефективно для багатьох галузей і клієнтів, що пов’язані з імпортом і орієнтиром на ціни у валюті .
14
Модуль дисконтна ціна – стара ціна на товар відображається закресленою. Дуже ефективний інструмент для відображення товарів зі знижками і акційних пропозицій
15
Модуль кількість товару – це дані про наявність товару і його доступній кількості, що беруться з 1С (чи іншої облікової програми).

Чому нас обирають

З нашої студії цифрових продуктів ви отримуєте команду досвідчених професіоналів, які працюють разом знати добре один з одним і мають великий досвід спільної роботи.

Комплексний підхід

Дизайнери пліч о пліч з розробниками

Інтеграції та початок нових проєктів

Інтеграція з командою клієнта

Agile команда JS програмістів

Спеціалізація та фокус на JS

Нам довіряють