Наш досвід

Ми пропонуємо послуги з розробки програмного забезпечення, веб-розробки та DevOps. Ми працюємо з клієнтами з усього світу, щоб допомогти їм створити програмні продукти та веб-додатки, які відповідають їх потребам. Наша команда займається проектами будь-якої складності, від невеликих сайтів до великих масштабних проектів.
Розробили кілька програмних комплексів для ведення земельного та містобудівних кадастрів. Вони задовольняють потреби клієнтів у поступовому розгортанні таких комплексів згідно стратегічних планів поетапного впровадження таких систем та відповідно до змін законодавства, що впливають на вимоги до функціоналу. Такі наші розробки мали досвід масштабування і інтеграції між собою та з іншими інформаційними ресурсами та сервісами місцевого та національного рівнів.
Маємо значний досвід створення систем для управління об’єктами та процесами міського благоустрою, впорядкування та підтримки даних зелених насаджень, майнових об’єктів, проєктів відновлення чи розвитку інфраструктури, обліку руйнувань, потреб та проєктів розвитку територій. Функціонал таких систем задовольняє потреби і безпосередніх користувачів, що мають можливість швидше і ефективніше опрацьовувати заявки, формувати шаблони документів, користуватися актуальними технології ідентифікації та верифікації користувачів, заявників чи відвідувачів публічних порталів систем.
Маємо досвід розробки і модернізації геоінформаційних систем територій, громад, підприємств та заходів. Розробляємо згідно концепцій створення національних та регіональних інфраструктур геопросторових даних, створення інфраструктури геопросторових даних Європейського союзу "INSPIRE", основних положень комплексу стандартів ISO 19100 - Географічна інформація / Геоматика, технічних специфікацій OGC (Open Geospatial Consortium), наукових праць про метадані геоінформаційних ресурсів, методи та технології геопорталобудування, використанням Open Source засобів.
Програмний комплекс нашої розробки вже десятки років успішно обліковує кількість відвідувачів закладів завдяки технологіям аналізу відеоряду. Визначає кількість, розрізняє фігури дорослих та дітей, надійно обчислює кількість людей в групах, постійно навчається і з кожною хвилиною експлуатації краще відрізняє будь-який об’єкт від людини. Використання якісного обладнання, як для обчислювальних блоків так і для сервера, дозволяє досягти максимальної швидкості обробки даних і наблизити точність визначення до 100%.
Наші програмні продукти десятки років спрощують роботу з даними про орендарів і орендодавців, об`єкти нерухомості, укладені договори з доповненнями до них, комунальні послуги і витрати на експлуатацію приміщення. Функціонує одночасно як сховище і робочий простір у цифровому форматі та постійно оновлюється відповідно до сучасних потреб бізнесу та технологій
Серед реалізованих розробок маємо і системи для геоаналітики та геомаркетингу, що дозволяють проводити аналіз ефективності розміщення різних об’єктів на реальній карті місцевості. Аналіз спирається на широкий спектр даних про місцевість, транспортну інфраструктуру, розміщення та щільність населення, розміщення аналогічних об’єктів-конкурентів і інші показники, що допомагають робити оптимальний вибір.

Чому потрібно обрати нас?

Ми надаємо високоякісні послуги з веб-розробки та DevOps, щоб забезпечити успіх вашого проекту. Наш досвідчений команди займається проектами будь-якої складності, від створення простих веб-сайтів до складних програмних продуктів. Ми завжди готові до співпраці та зробимо все, щоб задовольнити ваші потреби та вимоги.
Гарантуємо дійсно швидкі переходи сторінок, фільтрування, формування звітів, підвантаження растрових зображень, імпорт та експорт обмінних файлів.
Надійне зберігання даних замовника та роботи розроблених алгоритмів.
Надійний зв’язок і взаємодія з замовником на всіх етапах реалізації проєкту.
Власна інфраструктура для ведення проєктів.
Досвід розробок програмних продуктів з 2008 року.

Наші послуги

Ми маємо розгорнутий досвід в розробці програмного забезпечення, веб-розробці та DevOps. Наші проекти успішно впроваджуються в різних галузях, від малого бізнесу до великих корпорацій.

Розробка і супровід, наявних у замовника, програмних засобів і рішень.

Розробка і модернізація користувацьких інтерфейсів.

Навчання IT- спеціалістів зі сторони замовника.

Проєктування і розробка програмних засобів.

Процесне консультування

Аудит якості програмних засобів.

Процес

Наша компанія пропонує професійний підхід до розробки ПЗ, веб-розробки та DevOps. Ми дотримуємося стандартів та використовуємо найновіші технології для забезпечення високої якості продукту. Наші процеси розробки - це командна робота, постійне тестування та забезпечення взаємодії з клієнтом на кожному етапі.
1

Прототипування продукту

Створення прототипу вашого майбутнього продукту дає змогу виявити припущення та упередження, які ви маєте щодо своїх ідей, розкрити інформацію про ваших користувачів, яку можна використати для покращення загального дизайну, перш ніж інвестувати час і гроші в розробку
2

Мінімально життєздатний продукт

Мінімально життєздатний продукт (MVP) — це версія нового продукту, яка дає змогу перевірити вашу ідею, спостерігаючи за фактичною поведінкою клієнтів із продуктом і диском щодо того, чи будуть вони їх купувати.
3

Масштабування продукту

Ми постійно вдосконалюємо продукт, щоб розширити ваш бізнес. Серія невеликих, але значущих ітерацій тестування, які відповідають вимогам ринку, може допомогти масштабувати ваш продукт.
Сталася помилка зверніться до відділу підтримки.

FAQ

З нашої студії цифрових продуктів ви отримуєте команду досвідчених професіоналів, які працюють разом знати добре один з одним і мають великий досвід спільної роботи.

Ви готові обговорити проєкт?

Звичайно, ми завжди відкриті для співпраці та готові обговорити ваш проєкт. Наша команда експертів з радістю допоможе вам у розробці програмного забезпечення, веб-розробці та DevOps-рішеннях, використовуючи передові технології. Звертайтеся до нас!
Написати нам