Партнерська програма від Softpro, пропозиції в галузі ІТ інфраструктури

Наша компанія може запропонувати для Вас програмні продукти, які містять весь необхідний функціонал і розроблені на основі власної гнучкої платформи, для створення ефективних рішень управління та автоматизації бізнес процесів. 
Потенційними клієнтами компанії SOFTPRO можуть бути компанії малого та середнього бізнесу. 
Партнерська пропозиція SOFTPRO - це пропозиція для компаній і приватних осіб, які можуть бути зацікавлені в партнерстві, і працюють на ринку інформаційних технологій, у сфері бізнес навчання, консалтингу.

АГЕНТ

Агент (компанія або фізичні особи) шукає контакти потенційних клієнтів, які не продають програмного забезпечення, а також тих, хто може бути зацікавлений в ознайомленні та подальшої купівлі продуктів і послуг SOFTPRO. 

Винагорода 10% від вартості ліцензій агент отримує після здійснення продажу та оформлення всіх документів.

ДИЛЕР

Компанії, які самостійно займаються пошуком клієнтів, консультаціями з питань придбання, проводять презентації, продають програмне забезпечення, працюють на ринку інформаційних технологій. 

Обов'язкові умови для ДИЛЕРА:


ДИЛЕРСЬКІ знижки


Розмір знижки
10%
15%
20%
Продаж на суму,  (квартал)
0
>2000 $
>5000 $ 


ПАРТНЕР
 

Компанії, які займаються пошуком клієнтів і працюють на ринку інформаційних технологій, консультують з придбання та продажу продуктів SOFTPRO, впроваджують і допрацьовують конфігурацію продуктів. 

Обов'язкові умови ПАРТНЕРСТВА:

 

Знижки для ПАРТНЕРА


Розмір знижки
20%
25%
30%
Продаж на суму,  (квартал)
>2000 $
>5000 
>10000 $


ПЕРЕВАГИ
 


ДОДАТКОВО