Про компанію

SOFTPRO - команда розробників веб-орієнтованого програмного забезпечення, що з 2008 року створює і розвиває власні продукти, проводить веб-інтеграцію, консультує і модернізує програмне забезпечення, надає технічну підтримку.

Наша історія

Моніторинг наслідків війни, адміністративно-територаільний устрій

Продовжували роботу над власними програмними продуктами та розробили платформу моніторингу соціально-економічних наслідків війни і переміщення населення на сході України та геопортал адміністративно-територіального устрою України.

Містобудівний кадастр

Продовжили розширювати арсенал модулів та підсистем для програмного комплексу SoftPro: Містобудівний кадастр.

Smart Green БЦ, Міста доброчесності

Вперше запустили онлайн портал зелених насаджень Smart Green БЦ, запустили і розширили геоінформаційні рішення для 5 міст в рамках проєкту “Міста доброчесності”, оновили підсистему “Управління рекламою” для програмного комплексу SoftPro: Містобудівний кадастр.

Українська еміграція, Одеса, Маріуполь, територіальні громади

Реалізували портал першого віртуального некрополя української еміграції, впровадили інформаційно-аналітичну систему зелених насаджень міста Одеса та спеціальну карту благоустрою міста Маріуполь, запровадили ряд геоінформаційних систем та порталів для обліку активів об’єднаних територіальних громад.

Львів, Ужгород, ЄДЕССБ

Провели масштабні оновлення мережевої інтернет-аптеки 'Аптекар' та геопорталу Львівської міської ради, запровадили ГІС активів міста Ужгород, розпочали роботу та запустили першу чергу розробок Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

До і після

Розробили та запровадили ГІС природного середовища Запорізької област. З моменту вторгнення активно працюємо над створенням регіональних систем обліку завданих пошкоджень та руйнувань внаслідок збройної агресії російської федерації...

Чому нас обирають

Ми прагнемо бути на чолі технологічного розвитку та використовуємо новітні технології та інструменти для досягнення найкращих результатів для наших клієнтів. Ми також прагнемо до досягнення високої якості продукту та стежимо за якістю на кожному етапі розробки та впровадження.

Комплексний підхід

Дизайнери пліч о пліч з розробниками

Інтеграції та початок нових проєктів

Інтеграція з командою клієнта

Agile команда JS програмістів

Спеціалізація та фокус на JS

Цінності компанії

Наша компанія ставить на перше місце взаємовідносини з клієнтами та партнерами. Ми прагнемо розуміти потреби наших клієнтів та пропонуємо найбільш ефективні рішення. Ми прагнемо побудувати довгострокові стосунки з нашими клієнтами та партнерами, щоб забезпечити їхній успіх.

Творчість

Цінуємо наші відмінності, спрямовуємо у творчість все різноманіття досвіду.

Пріоритетність цілей компанії

Працюємо на єдині цілі і завжди думаємо стратегічно як команда.

Дисциплінованість

Знаємо та розуміємо розпорядок роботи та дотримується правил.

Професіоналізм

Несемо відповідальність за дотримання термінів та якісне виконання поставлених завдань та зворотній зв'язок із керівником та/або замовником.

Спритність і гнучкість

Розглядаємо зміни як можливість, змінюємо усе, крім нашого прагнення втілювати зміни.

Взаємоповага

Говоримо те, що маємо на увазі. Маємо на увазі те, про що говоримо. Поважаємо одне одного.

Відповідальність

Цінуємо довіру і несемо повну відповідальність за свої дії, робимо це з відданістю своїй справі.

Самоорганізованість

Слідкуємо за дедлайнами та робимо все можливе для їх виконання, спільно вирішуємо проблемні питання, для оперативності користуємося онлайн засобами комунікації.

Глобальність

Працюємо у сферах, де можемо зробити внесок у майбутнє процвітання та незалежність України та життя людства загалом.

Майстерність

Щодня робимо усе, аби досягти успіху в технологіях, бізнесі та науці.

Комунікація

Без затримок комунікуємо між собою та з клієнтами для досягнення результатів.

Як ми працюємо

01 Планування
02 Аналіз
03 Дизайн
04 Розробка
05 Тестування
06 Запуск
Збираємо вимоги та потреби користувачів, створюємо технічні вимоги, плануємо загальний функціонал веб-сайту.
Визначаємо, для кого буде створено сайт, його функціональність, дизайн та технічні вимоги. Важливо зрозуміти потреби та очікування цільової аудиторії, щоб забезпечити максимально зручний та корисний веб-сайт.
Визначаємо зовнішній вигляд сайту та технічні рішення, які будуть використовуватися для його розробки. Якісний та ефективний дизайн забезпечить зручне та приємне використання сайту, а правильно підібрані технології дозволять створити функціональний та швидкий сайт.
Реалізовуємо функціонал, включаючи розробку бази даних та серверної сторони. Забезпечуємо оптимальну швидкість роботи сайту та максимальну безпеку.
Перевіряємо всі функції та можливості сайту, а також виявляємо та виправляємо помилки, що виникають під час роботи веб-сайту.
Забезпечуємо стабільну роботу та безпеку сайту.

Клієнти та партнери

Ви готові обговорити проєкт?

Наша команда складається з досвідчених фахівців, які готові зробити все можливе для того, щоб ваш сайт був успішним та задовольняв всі потреби вашого бізнесу. Звертаючись до нас, ви отримаєте якісну розробку сайту та гарантію на нашу роботу. Наша мета - забезпечити ваш бізнес успіхом та зростанням, тому зверніться до нас вже сьогодні та ми допоможемо вам запустити ваш сайт на новий рівень!
Написати нам