Нові можливості налаштування карти набору даних

Нові можливості налаштування карти набору даних

Крім інструментів керування картами та функцій шарів минулого місяця наші розробники представили оновлені можливості налаштування карти набору даних (dataset map).

Налаштування карти набору забезпечують дійсно індивідуальне і візуально доступне відображення даних завдяки різним доступним тепер інструментам.Компонента на вивід тепер міститиме обрані колонки атрибутивних значень, що будуть доступними для миттєвої фільтрації об’єктів за наявними категоріями.

Тобто одразу з меню шарів користувачі можуть тепер фільтрувати відображення тільки необхідної категорії об’єктів набору даних.

В меню при цьому можуть відображатись кількості об’єктів окремих категорій, їх відсоткова частка в загальній кількості об’єктів набору, що також дозволить користувачам зручніше і швидше аналізувати дані, які представлені на мапі.


При наведені на окремий об’єкт набору на мапі користувачі тепер можуть одразу бачити Підказку(tooltip), що містить важливі дані про об’єкт.Тиснучи на маркер об’єкта користувач бачитиме повну інформаційну карту об’єкту, що міститиме максимум атрибутивної інформації про об’єкт набору, можливості поширити посилання, роздрукувати інформацію або  перейти у вікно окремого перегляду інформації про об'єкт.Додатково спростили і осучаснили перемикання базових карт, що відображатиметься тепер у лівому нижньому кутку  карт.З особливою увагою наші розробники підійшли до відображення значних масивів полігональних об’єктів на значних за площею територіях.