Пам’ятаючи, що головне в світі не те, де ми стоїмо, а те, в якому напрямку рухаємось, ми нарешті приділили час спільному походу на вершину Говерли.

Давно мріяли провести час з командою не просто в неформальному спілкуванні, а саме у спільній пригоді на природі.

Особливості часу війни не дозволили довше зануритися в туристичну мандрівку, тож ми обмежилися швидким туром, що передбачав підйом і спуск протягом вихідного дня.

йуцйуцйуц.png   Для багатьох це стало втіленням давньої мрії вперше чи вчергове відвідати цю легендарну вершину, для декого – черговою точкою відліку, щоб визначитись із новими туристичними цілями та прагненнями.   Прогулянка була не з легких, але згуртованість, підтримка команди та віра у власні сили допомогли здійснити сходження, насолодитися  чудовою панорамою, що відкривається з вершини, красою мальовничих схилів та безпечно спуститися.

укеуке.png

З вершини безперечно відкривається ширше бачення краси України, яку не вдасться побачити з мегаполісу. Це нове для нас натхнення, що дає наснагу та сили створювати нові корисні рішення та покращувати наші продукти спільно з замовниками та користувачами.

Хоча Київ проводив нас непевними грозами протягом дня і ми переймалися мінливістю погоди в горах, та затишна Ворохта і чудова Говерла несподівано потішили нас відмінною погодою та теплими спогадами, що назавжди залишаться з нами.

Активний вікенд в Карпатах показав, що SOFTPRO − це команда, яка здатна  долати  перешкоди та підкорити будь-яку вершину гір чи завдань замовників  навіть у такий непростий час.

сософ.png