Геоінформаційні технології

З готовністю підходимо до пошуку нових технічних рішень завдань замовників.

Загальна інформація

Бази даних дозволяють створювати динамічні рішення, що відповідають актуальним потребам замовника і дозволяють розвивати геоінформаційні системи в майбутньому.

З 2008 року SoftPro реалізує проекти із застосуванням геоінформаційних технологій.
Ми розробили проекти геоінформаційних систем для вирішення завдань різного рівня складності:

  • - Проекти місцевого рівня: ГІС для Міжнародного аеропорту «Бориспіль», ГІС  управління фан-зоною у м. Київ під час UEFA Euro 2012, ГІС для Рівненської атомної електростанції, геопортали міст і областей, геопортали систем SoftPro:Містобудівний кадастр для міст районного і обласного значення, Розробка і запровадження Інформаційно-Аналітичної Системи «Майно» для м. Київ і т.д.
  • - Проекти всеукраїнського рівня: ГІС моніторингу проведення перепису населення 2012 в Україні, Геопортал Державної геодезичної мережі України, Платформа даних для моніторингу соціально-економічних наслідків конфлікту і переміщення в Східній Україні, Геопортал Адміністративно-територіального устрою України, ГІС моніторингу вирубки лісів України і т.д.

SoftPro - команда ентузіастів своєї справи, професіоналів із значним досвідом втілення різнопланових інформаційних проектів, очолена вченими зі ступенями докторів і кандидатів технічних наук.

Ми вийшли за межі статичних електронних карт до яких всі давно звикли.
Поєднуємо широкі можливості баз даних із різноманітним зображенням інформації у картографічній і аналітичних формах.

Завдяки базам даних, коли виникає необхідність у незначних оновленнях, для приведення у відповідність до чинного законодавства чи інших норм, самі масиви інформації залишаються незмінними і можуть бути перегруповані і доповнені, що не впливає на якість роботи систем.

Маємо власні напрацювання  із застосуванням відкритих картографічних основ і функціонал статистичних звітів із візуалізацією їх на карті і у вигляді індикаторів в режимі реального часу. З готовністю підходимо до пошуку нових  технічних рішень завдань замовників. 


Рішення

Картографія та геоінформатика

Створення геопорталів

Технічна підтримка

Нам довіряють