Наш досвід

Ми пропонуємо послуги з розробки програмного забезпечення, веб-розробки та DevOps. Ми працюємо з клієнтами з усього світу, щоб допомогти їм створити програмні продукти та веб-додатки, які відповідають їх потребам. Наша команда займається проектами будь-якої складності, від невеликих сайтів до великих масштабних проектів.

Чому потрібно обрати нас?

Ми надаємо високоякісні послуги з веб-розробки та DevOps, щоб забезпечити успіх вашого проекту. Наш досвідчений команди займається проектами будь-якої складності, від створення простих веб-сайтів до складних програмних продуктів. Ми завжди готові до співпраці та зробимо все, щоб задовольнити ваші потреби та вимоги.
Сприяє прискоренню виходу на ринок
Оптимізує витрати на реалізацію проєкту
Дозволяє вчасно реагувати на зміни
Зберігає час та ресурси
Піднімає рівень безпеки даних та процесів

Наші послуги

Ми маємо розгорнутий досвід в розробці програмного забезпечення, веб-розробці та DevOps. Наші проекти успішно впроваджуються в різних галузях, від малого бізнесу до великих корпорацій.

Автоматизація DevOps

SOFTPRO забезпечують автоматизацию DevOps аби наші клієнти були достатньо маневреними під час виконання конкретних завдань. Прагнемо зменшити будь-які ризики та скоротити час виробництва, утримуючи при цьому високу планку якості.

Збільшення персоналу

Надійна команда інженерів DevOps від SOFTPRO залюбки приєднатися до вашої команди та сприяти вашому успіху.

Управління інфраструктурою

DevOps інженери SOFTPRO, використовуючи хмару, допоможуть вашій компанії підвищити надійність і масштабованість вашого наступного великого проекту.

Управління конфігурацією

Гнучкий підхід наших інженерів полегшить ваші бізнес-процеси та сприятимуть автоматизації їх завдань, що допомагає встановити та підтримувати послідовність продуктивності та функціональності продукту.

Віртуалізація

Використовуючи підходи віртуалізації DevOps інженери SOFTPRO забезпечать швидке та стабільне розгортання, піднімуть швидкість і надійність процесів розробки програмного забезпечення та подолають усі небажані бар’єри на шляху до ваших цілей.

Перевірка коду

Ми знаємо наскільки важлива чіткість і структурованість коду продукту. Наші фахівці уважно і надійно перевірять ваш код, постійно його покращуватимуть та подбають, щоб компонент коду вашого продукту був найвищої якості.

Процес

Наша компанія пропонує професійний підхід до розробки ПЗ, веб-розробки та DevOps. Ми дотримуємося стандартів та використовуємо найновіші технології для забезпечення високої якості продукту. Наші процеси розробки - це командна робота, постійне тестування та забезпечення взаємодії з клієнтом на кожному етапі.
1

Планування

Організація завдання та розкладів виконання, налаштування інструментів керування проєктом. Планування з використанням процесів історії користувача за гнучкою методологією.
2

Код

Розробка, перевірка, злиття коду та обмін інструментами коду між Ops і командами розробників.
3

Збірка

Перший крок автоматизації через створення вихідного коду в одному бажаному форматі, компілювання, тестування та розгортання в певному місці інфраструктури, налаштування інструментів безперервної інтеграції.
4

Тест

Безперервне автоматичне тестування у робочому процесі, для забезпечення найвищої якості розробки вашого програмного забезпечення
5

Випуск

Підготований тестуванням код готовий до розгортання.
6

Розгортання

Можливість налаштування постійного розгортання нових функцій у виробництві.
7

Налаштування інфраструктури

Конструктор операцій підтримує масштабовану інфраструктуру, перевіряє проблеми безпеки та керування журналами.
8

Моніторинг

Моніторинг для виявлення і виправлення інцидентів і покращення досвіду кінцевого користувача.
Сталася помилка зверніться до відділу підтримки.

FAQ

З нашої студії цифрових продуктів ви отримуєте команду досвідчених професіоналів, які працюють разом знати добре один з одним і мають великий досвід спільної роботи.
Культура безперервного розгортання, що скорочує бар’єр між розробниками та операторами, заохочуючи їх співпрацю для досягнення спільних цілей.
Яка б організація не була створена, які б принципи співпраці не використовувалися, мова йде про дві різні професії. Два різних технічних стека. Кожен має знати свою роль, свою відповідальність. Правила гри змінюватимуться з часом, але вони мають залишатися чіткими та відомими (прийнятими) усіма.

Ви готові обговорити проєкт?

Звичайно, ми завжди відкриті для співпраці та готові обговорити ваш проєкт. Наша команда експертів з радістю допоможе вам у розробці програмного забезпечення, веб-розробці та DevOps-рішеннях, використовуючи передові технології. Звертайтеся до нас!
Написати нам