Повернутися до всіх кейсів

Депутатські округи та виборчі дільниці на геопорталі активів міста Ужгород

Дані про депутатські округи та виборчі дільниці на геопорталі активів міста Ужгород

вибори
округи
депутати
виборчі
дільниці
комісії
зустрічі
громадські
приймальні
Геопортал
Адміністративні послуги
geoportal
admin
gis

Чому нас обирають

Комплексний підхід

Дизайнери пліч о пліч з розробниками

Інтеграції та початок нових проєктів

Інтеграція з командою клієнта

Agile команда JS програмістів

Спеціалізація та фокус на JS

Підхід

Технічна документація

Невіддільною частиною є технічна документація: ТВ/TR, протоколи, Bug Report, звіт, методика тестування. Основна мова документації - Markdown. API зберігаються у форматі OpenAPI/Swagger або в форматі Postman

Робота з досвідом користувачів

Щоразу передаємо відгуки та зауваження користувачів нашим командам розробників, щоб подальші ітерації базувалися на відгуках користувачів.

SCRUM

Прагнемо ідеального скраму завдяки аналізу спринтів, що дозволяє гарантувати якість, своєчасність та дотримання бюджету.

Kanban

Досить давно працюємо з Канбан, виправляючи помилки що трапляються в процесі реалізації окремих задач та вчасно пропонувати додаткові ітерації.

Виклики

Тривалий час інформація про активи міста не була достатньо представлена в мережі офіційними засобами інформаційних ресурсів, що створювало значні додаткові навантаження на працівників підрозділів органів місцевого самоврядування. Поки кожен запит на публічну інформацію потребував уваги на рівні з завданнями, що дійсно потребували уваги фахівців, зазвичай страждали і містяни, і фахівці підрозділів. На інший рівень питання створення офіційних публічних інформаційних ресурсів вивела потреба в залученні інвесторів та забезпеченні прозорості надання послуг та швидкого доступу до актуальної публічної інформації. Для створеної системи викликами стали:

  • прозорість надання інформаційних послуг;
  • автоматизація надання публічної інформації про територію громади;
  • розвантаження фахівців підрозділів міської ради від завдань з надання публічної інформації, що підлягає оприлюдненню;
  • розгортання міського офіційного інформаційного ресурсу з геопросторовою інформацією і можливістю розширення його можливостей в майбутньому відповідно до існуючих потреб місцевої громади,

Процес

Наші фахівці спільно з спеціалістами міської ради підготували до оприлюднення дані про існуючі міські виборчі округи та території їх охоплення на карті міста та довідкову інформацію та про існуючі виборчі дільниці та відображення територій їх обслуговуванння на карт іміста. Ці дані мають полегшити налагодження зв'язків мешканців округів з депутатами, що були обрані від округу і мають представляти інтереси виборців на місцевому рівні.

Команда

Над підготовкою даних до публікації на порталі працювала група наших розробників.

FrontEnd

HTML5
JavaScript
CSS3

Результат

Одним з дієвих інструментів налагодження взаємодії містян зі своїми депутатами за округами стали набори даних геоінформаційної системи присвячені виборчим дільницям і депутатським округам. Ця інформація стане корисною міській громаді і при підготовці чергової виборчої кампанії, і для буденних потреб визначення контактів уповноваженого депутата від певного округа для планування особистої зустрічі. Були оприлюднені дані:
  • виборчих округів;
  • виборчих дільниць;
  • підключені посилання на сторінки сайту міськради із даними чинних депутатів.

Особливості

Кількість виборців

Шар даних виборчих дільниць дозволяє подвійним кліком по території окремої дільниці отримати уявлення про кількість виборців, що на ній зареєстровані. Публічність таких даних дозволить учасникам виборчих процесів ефективніше планувати свої кампанії і заходи у періоди активної агітації та спілкування з виборцями.

Межі виборчих дільниць та дані про них

Нак карту були нанесені межі існуючих виборчих дільниць, що значно спрощує аналіз і планування заходів та активностей для учасників виборчого процесу та самих виборців, якщо в них виникли питання чи проблеми з перевіркою власних даних у реєстрі виборців. Користувач легко знайде і до якої дільниці відноситься необхідний будинок на карті, адресу дільниці та округ до якого вона відноситься у разі потреби.

Межі депутатських округів

На карту були нанесені актуальні межі депутатських округів міста. Вони значно полегшать навігацію звернень громадян, які вперше шукатимуть інформацію про округ до якого відноситься їх домівка та до депутатів якого округу їм краще звертатися зі своїми потребами.

Інформація про депутатів

До інтерактивних форм з переліком чинних депутатів округу були прикріплені і прямі посилання на сторінки сайту міської ради із найповнішою інформацією про біографію депутата, його контактні дані, місце і час проведення прийомів громадян, можливістю надіслати пряме електронне звернення та ознайомитися зі звітами за всі роки скликань.