Контакти

Телефони

  • +38 (044) 360 53 20
  • +38 (050) 161 74 60
  • +38 (068) 979 32 34

Адреса

  • вул. Велика Васильківська, 69
  • Київ, Україна

Електронна пошта

  • Години роботи:
  • пн-пт з 10.00 до 18.00
Система відео підрахунку відвідувачів VIRA

Система відео підрахунку відвідувачів VIRA

Перший прототип системи відео підрахунку відвідувачів був розроблений у  2011 році, вперше запроваджена у 2012 році. Система відео підрахунку відвідувачів VIRA являється високотехнологічним програмно-апаратним комплексним рішенням.

Технологія аналітики відеоряду дозволяє з точністю до 97% ідентифікувати об’єкт в кадрі і провести підрахунок.
Унікальний алгоритм  програми створений так, що  вона постійно навчається і з кожною хвилиною експлуатації відрізняє будь-який об’єкт від людини.

Завдяки унікальному коду компанії SoftPro, система відео підрахунку відвідувачів VIRA успішно справляється з ідентифікацією, як дорослих, так і дітей.
Групи людей система теж розділяє на окремі об’єкти і справляється з підрахунком.

Завдяки використанню якісного обладнання, як для обчислювальних блоків так і для сервера, ми  досягаємо максимальної швидкості обробки даних, що дозволяє наблизити точність до 100%.
Всі з’єднання проходять у захищеному режимі, паролі доступу зберігаються у зашифрованому вигляді, що дозволяє досягнути максимальної безпеки конфіденційних даних.

Завдяки використанню системи відео підрахунку відвідувачів VIRA відкривається доступ до унікальних статистичних даних, котрі раніше можна було отримати, тільки цілодобово вручну рахуючи людей, цифри на основі чеків і т.п.


Читайте також

Геопортал Адміністративно-територіального устрою України

Геопортал Адміністративно-територіального устрою України

Геопортал даних системи Адміністративно-територіального устрою України забезпечує створення, наповнення, підтримання в актуальному стані бази даних і метаданих про адміністративно-територіальний устрій України та доступ до них в мережі Інтернет.

Детальніше
Платформа даних для моніторингу соціально-економічних наслідків конфлікту і переміщення в Східній Україні

Платформа даних для моніторингу соціально-економічних наслідків конфлікту і переміщення в Східній Україні

Унікальний проект, що розробляється для створення максимально зручного і прикладного інструменту координації зусиль з реалізації проектів відновлення, а також для вивчення впливу і наслідків конфлікту на соціально-економічні показники благополуччя населення як в масштабах постраждалих регіонів Східної України, так країни загалом.

Детальніше
Розробка і запровадження  Інформаційно-Аналітичної Системи «Майно»

Розробка і запровадження Інформаційно-Аналітичної Системи «Майно»

ІАС «Майно» створена для забезпечення інформаційних потреб на основі формування та ефективного використання інформаційних ресурсів про майнові та інші об’єкти міської території із застосуванням сучасних програмних сервісно-орієнтованих та геоінформаційних технологій.

Детальніше
Задати питання
Зворотній зв'язок