Контакти

Телефони

  • +38 (044) 360 53 20
  • +38 (050) 161 74 60
  • +38 (068) 979 32 34

Адреса

  • вул. Велика Васильківська, 69
  • Київ, Україна

Електронна пошта

  • Години роботи:
  • пн-пт з 10.00 до 18.00
Система відео підрахунку відвідувачів VIRA

Система відео підрахунку відвідувачів VIRA

Перший прототип системи відео підрахунку відвідувачів був розроблений у  2011 році, вперше запроваджена у 2012 році. Система відео підрахунку відвідувачів VIRA являється високотехнологічним програмно-апаратним комплексним рішенням.

Технологія аналітики відеоряду дозволяє з точністю до 97% ідентифікувати об’єкт в кадрі і провести підрахунок.
Унікальний алгоритм  програми створений так, що  вона постійно навчається і з кожною хвилиною експлуатації відрізняє будь-який об’єкт від людини.

Завдяки унікальному коду компанії SoftPro, система відео підрахунку відвідувачів VIRA успішно справляється з ідентифікацією, як дорослих, так і дітей.
Групи людей система теж розділяє на окремі об’єкти і справляється з підрахунком.

Завдяки використанню якісного обладнання, як для обчислювальних блоків так і для сервера, ми  досягаємо максимальної швидкості обробки даних, що дозволяє наблизити точність до 100%.
Всі з’єднання проходять у захищеному режимі, паролі доступу зберігаються у зашифрованому вигляді, що дозволяє досягнути максимальної безпеки конфіденційних даних.

Завдяки використанню системи відео підрахунку відвідувачів VIRA відкривається доступ до унікальних статистичних даних, котрі раніше можна було отримати, тільки цілодобово вручну рахуючи людей, цифри на основі чеків і т.п.


Читайте також

ГІС для управління фан-зоною у м. Київ під час UEFA Euro 2012

ГІС для управління фан-зоною у м. Київ під час UEFA Euro 2012

Розроблено інтернет-портал для представлення повної довідкової інформації приймаючого міста «Евро-2012» Києва англійською, російською, українською мовами, для мобільних (ноутбук, мобільний телефон, КПК) та настільних пристроїв через мережу Інтернет.

Детальніше
e-commerce платформа Mercury

e-commerce платформа Mercury

Платформа дозволяє створювати не просто інтернет-магазин, а налагодити синхронізацію із бухгалтерським і банківським програмним забезпеченням, підтримувати актуальність цін і пропозицій, проводити зручні користувачу онлайн покупки.

Детальніше
Програмний комплекс Оренда+

Програмний комплекс Оренда+

Програма дозволяє відслідковувати як загальну картину з поточним станом платежів по декільком значним об`єктам нерухомості, так і ситуацію з кожним окремо взятим поверхом, відділом, договором, орендарем.

Детальніше