01

Загальна інформація

Ми маємо уже готові окремі програмні комплекси у цій сфері власних розробок, але не припиняємо робіт над їх актуалізацією і покращенням існуючого функціоналу.

Компанія SoftPro має десятирічний досвід розробки програмних рішень для ведення об’єктів нерухомості.
Ми маємо уже готові окремі  програмні комплекси у цій сфері власних розробок, але не припиняємо робіт над їх актуалізацією і покращенням існуючого функціоналу.
Продовжуємо спрощувати для наших клієнтів процеси управління комерційною нерухомістю, а саме розрахунки комунальних платежів, ведення договорів, виставлення рахунків, візуалізації орендованих приміщень і їх поточних статусів.
Завдяки досвіду вже сформувались чіткі продуктивні методичні підходи для втілення ключових  рішень, що забезпечує легкість і інтуїтивність використання програм і їх окремих інтерфейсів.
Основними програмними комплексами компанії  SoftPro у сфері нерухомості стали  SoftPro  Оренда+ та SoftPro Real Estate.
SoftPro  Оренда+ дозволяє вести облік оренди, орендаторів, договорів, являється веб-орієнтованим продуктом, що доступний на будь якому пристрої, що має браузер.
SoftPro Real Estate це вже спеціалізоване галузеве рішення по інформатизації ринків, торгово-розважальних та бізнес центрів шляхом багатофункціонального представництва в Інтернет мережі у форматі веб-порталу. Дозволяє поєднати в єдине ціле відділ оренди з орендарями, бухгалтерією і забезпечити проведення банківських операцій між ними онлайн.

03

Нам довіряють

Метроград, Метрополіс, Аракс і більше 200 комплексів комерційної нерухомості.


Статті по темі

Новый модуль Клиент-банк от компании SoftPro

Новый модуль Клиент-банк от компании SoftPro

В рамках программы повышения качества предоставляемых услуг, компанией SoftPro запущен и успешно действует новый модуль Клиент-банк.

Детальніше

Форма для зв'язку

У разі Вашої зацікавленості у впровадженні прогрммного забезпечення SOFTPRO на власних майданчиках ми готовип надати Вам додаткову інформацію про технології та їх вартість.+38 (044) 360 53 20
+38 (050) 161 74 60

Задати питання
Зворотній зв'язок