01

Загальна інформація

Створення програмного забезпечення являється основою діяльності компанії SoftPro.
Команда має усіх необхідних спеціалістів, для надання повного циклу послуг з розробки, впровадження і підтримки програмного забезпечення.

Наші спеціалісти на високому рівні реалізовують все від концептуального моделювання до надання технічної підтримки користувачам кінцевого продукту і підготовки оновлень для випуску нової версії.

Завдяки багаторічному досвіду докладених зусиль у розвитку власних розробок ми маємо вже вражаючий запас готових рішень і методів реалізації для вирішення конкретних задач і можемо застосовувати їх у різнопланових проектах, чим значно зберігаємо час, зусилля і кошти замовників на проектування і розробку програмних засобів.

Наша спеціалізація – веб-орієнтоване програмне забезпечення. Основна мова програмування наших розробок - JavaScript.

На жаль, ми не маємо можливості займатися реанімацією і доопрацюванням технічно та морально застарілих технологічних рішень, таких як, наприклад, декстопні (настільні) версії програмного забезпечення.У подібних випадках ми пропонуємо тільки заново створити аналогічне веб-орієнтоване програмне забезпечення з урахуванням ваших сучасних побажань і потреб із гарантованим повним збереженням і оптимізацією даних, які зберігались і накопичувались клієнтом і необхідні для подальшого використання.

Маємо значний досвід реалізації комплексних масштабних програмних рішень для різних державних установ та органів місцевого саморядування. Детальніше з переліком реалізованих для державного сектору проектів можна ознайомитись тут.

За необхідності надаємо в оренду клієнтам власний серверний парк, як фізичний так і віртуальний в залежності від ситуації і планів клієнта.

Також завдяки тривалому досвіду і наявності фахівців, ми надаємо повний перелік послуг зі створення бази геоінформаційних ресурсів.

Наші співробітники розробили спеціальні модулі, що дозволяють надійно, якісно і швидко працювати з значними об’ємами даних.

Ми працюємо повністю офіційно, сумлінно платимо податки, тому звичайно передбачаємо для клієнтів можливі умови безготівкового розрахунку за надані послуги.

02

Склад послуги

01
Розробка і супровід додатків, програмних засобів, додаткових програмних рішень до уже існуючих у замовника.
02
Розробка і модернізаця користувацьких інтерфейсів.
03
Навчання для IT- спеціалістів зі сторони замовника.
04
Послуги з проектування і розробки програмних засобів.
05
Процесне консультування
06
Аудит якості програних засобів.
03

Переваги

Власна інфраструктура для ведення проекту.
Великий досвід у сфері розробки програмних засобів.
Гарантії якості.
Комплексний підхід.
Прозорість проведених робіт на всіх етапах проекту.
04

Тариф

05

Нам довіряють

Задати питання

Статті по темі

У Білій Церкві 13 вересня  2017 року відбулась нарада щодо розробки інформаційно-аналітичної системи управління активами міста

У Білій Церкві 13 вересня 2017 року відбулась нарада щодо розробки інформаційно-аналітичної системи управління активами міста

В ході наради були узгоджені і розподілені зобов'язання щодо накопичення геопросторових та атрибутивних даних різними департаментами міської ради.

Детальніше

Форма для зв'язку

В случае Вашей заинтересованности во внедрении технологии Softpro на собственных площадках готова предоставить в Ваше распоряжение дополнительную информацию о практических приемах приминения технологии.Так же можно связатся с менеджером по телефону:

+38 (044) 360 53 20
+38 (050) 161 74 60

Задати питання
Зворотній зв'язок