Ми є повноцінні розробники програмного забезпечення, маємо в своєму штаті всіх необхідних спеціалістів в цій галузі. Також у нас є власно розроблені готові рішення.

Наша спеціалізація – це веб-орієнтоване програмне забезпечення. Головна мова програмування в наших розробках – JavaScript.

Більш за все ваша програма є десктопною версією. Ми не займаємся доробками технічно та морально застарілих технологій. Тому у вашому випадку ми мусимо відмовити у такій роботі. Але з задоволенням могли б розробити для Вас  аналогічне веб-орієнтоване сучасне програмне забезпечення з урахуванням ваших побажань.
Ми працюємо повністю офіційно, є добросовісними платниками податків, а тому звичайно ж приймаємо безготівкові платежі.
Так ми маємо багаторічний досвід виконання великих і складних проектів для різних державних установ. З переліком наших проектів для державного сектори можна ознайомитися за наступним посиланням – www
З приводу купівлі чи оренди серверного обладнання краще Вам самим вирішувати опираючись на фінансові можливості та перспективи на майбутнє. Але ми маємо власний серверний парк, та може для свої клієнтів надати в оренду як фізичні та і віртуальні сервери. 
Маючи досвід та фахівців ми надаємо повний перелік послуг зі створення бази геоінформаційних ресурсів. Наші співробітники розробили спеціальні модулі які дозволяють працювати з великими об’ємами даних. Сканування, прив’язка, геокодування, векторизація, конвертування – це не повний перелік послуг який ми надаємо.

Технічні питання

Технічні питання компанії Softpro

Питання по сервісу

Питання по сервісу компанії Softpro

Задати питання
Задати питання
Зворотній зв'язок