Контакти

Телефони

  • +38 (044) 360 53 20
  • +38 (050) 161 74 60
  • +38 (068) 979 32 34

Адреса

  • вул. Велика Васильківська, 69
  • Київ, Україна

Електронна пошта

  • Години роботи:
  • пн-пт з 10.00 до 18.00
Ми є повноцінні розробники програмного забезпечення, маємо в своєму штаті всіх необхідних спеціалістів в цій галузі. Також у нас є власно розроблені готові рішення.

Наша спеціалізація – це веб-орієнтоване програмне забезпечення. Головна мова програмування в наших розробках – JavaScript.

Більш за все ваша програма є десктопною версією. Ми не займаємся доробками технічно та морально застарілих технологій. Тому у вашому випадку ми мусимо відмовити у такій роботі. Але з задоволенням могли б розробити для Вас  аналогічне веб-орієнтоване сучасне програмне забезпечення з урахуванням ваших побажань.
Ми працюємо офіційно, добросовісно сплачуємо податки, тому звичайно приймаємо безготівкові платежі.
Так, ми маємо багаторічний досвід виконання великих і складних проектів для різних державних установ. З переліком наших проектів для державного сектори можна ознайомитися за наступним посиланням – www
Рішення про купівлю чи оренду серверного обладнання залишається за Вами. Воно опирається на стратегію розвитку справи і фінансові можливості. Ми маємо власний серверний парк, надаємо в оренду своїм клієнтам фізичні і фіртуальні сервери.
Маючи досвід та фахівців ми надаємо повний перелік послуг зі створення бази геоінформаційних ресурсів. Наші співробітники розробили спеціальні модулі які дозволяють працювати з великими об’ємами даних. Сканування, прив’язка, геокодування, векторизація, конвертування – це не повний перелік послуг який ми надаємо.

Технічні питання

Технічні питання компанії Softpro

Питання по сервісу

Питання по сервісу компанії Softpro

Задати питання
Задати питання
Зворотній зв'язок