Компанія SOFTPRO активно працює на ринку веб-інтеграції, галузевого консалтингу і створення веб-орієнтованого програмного забезпечення з 2008 року. Накопичений досвід, професіоналізм та кваліфікація співробітників дозволяють нам надавати послуги високої якості, про що свідчать реалізовані проекти та відгуки клієнтів.


    Розробка веб-орієнтованого програмного забезпечення (розробка ПЗ) - один з основних напрямків діяльності компанії SOFTPRO. А саме реалізація ІТ-проектів різного ступеня складності, виконання всього циклу робіт від попереднього обстеження, аналізу бізнес-процесів і складання технічного завдання, до розробки, впровадження та супроводу кінцевих продуктів, поставки необхідного ліцензійного ПЗ і серверного устаткування.


    Розроблене SOFTPRO програмне забезпечення успішно використовується в багатьох великих промислових підприємствах, комерційних структурах, державних установах, що представляють різні галузі бізнесу - енергетику, фармацевтику, нафтогазову промисловість, страхування, виробництво будматеріалів, а також ряд іноземних організацій і їх представництв.


    При проектуванні та розробці баз геопросторових даних та геопорталів SOFTPRO орієнтується на концепцію створення національних та регіональних інфраструктур геопросторових даних, зокрема інфраструктури геопросторових даних Європейського союзу «INSPIRE», основні положення комплексу стандартів ISO 19100 - Географічна інформація / Геоматика та технічні специфікації відкритого геопросторового консорціуму OGC (Open Geospatial Consortium) в питаннях еталонної моделі геопорталу та загальних геосервісів, а також на наукові праці вітчизняних та зарубіжних вчених в сфері формування, каталогізації та використання метаданих про геоінформаційні ресурси, методи і технології геопорталобудування, зокрема з використання Open Source засобів. 


    В розробках компанія SOFTPRO дотримується використання основних платформ відкритих геоінформаційних продуктів, зокрема об’єктно-реляційної системи керування базами даних PostgreSQL з розширенням функцій зберігання та опрацювання геопросторових даних PostGIS, відкритої інструментальної системи QGIS тощо. Ці засоби мають достатній рівень функціональності, вони не потребують придбання ліцензій для окремих компонентів на них при створенні й розвитку спеціалізованих програмних засобів, а також забезпечують необхідний рівень уніфікації за міжнародними та національними стандартами на геопросторові дані для зберігання й використання інформаційних ресурсів.Задати питання
Зворотній зв'язок