Новый модуль Клиент-банк от компании SoftPro

Новый модуль Клиент-банк от компании SoftPro

В рамках программы повышения качества  предоставляемых услуг, компанией SoftPro запущен и успешно действует новый модуль Клиент-банк.


В обновлении предусмотрены:

 

  • импорт данных с разнообразных источников (банки, телекоммуникационные компании, услуги ЖКХ,  и множество других услуг), а также с разных форматов (dbf,xls,xml,csv, и еще более 30)
  • сохранение истории импорта и отчетов, архивирование файлов
  • гибкий импорт + уникальный алгоритм поиска с исправлением типичных человеческих ошибок (ошибка фамилий, буква « і»,  «?» и т.д.), автоматический поиск и привязка по номеру счета, договора, телефона, договора и т.д.
  • фильтры по категориям расходов автоматизация обработки расходных выписок по названию услуг и продуктов компаний исполнителей
  • экспорт данных и синхронизация с 1с, сайтом и т.д.


Следует отметить, что ряд ведущих украинских компаний на сегодняшний день уже внедрили в свою работу новый модуль, путем обновления программных комплексов SoftPro.

Читайте також

1 лютого 2018 року відбулася Науково-практична конференція «Реалізація геоінформаційної системи містобудівного кадастру у Львівській області»

1 лютого 2018 року відбулася Науково-практична конференція «Реалізація геоінформаційної системи містобудівного кадастру у Львівській області»

«Амбіції Львівщини - демонструвати найдинамічніший розвиток, мають проявлятися, перш за все, у технологічних речах. Принципові підходи, які ми створили на загальнообласному рівні, повинні бути найдієвішими в Україні. Безперечно, що стандарти країн Євросоюзу більшість країн уже сприймають як належне, тож нам тепер треба адаптувати закордонний досвід до українських реалій. Тепер наш геопортал стане базою для всіх подальших рішень: від ремонту доріг до інвентаризації сільськогосподарських земель», - зазначив під час відкриття конференції голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше
28 грудня 2017 року запущено новий геопортал містобудівного кадастру Львівської області

28 грудня 2017 року запущено новий геопортал містобудівного кадастру Львівської області

Геопортал розроблено для висвітлення містобудівної документації (генпланів, детальних планів), створено координатну прив’язку растрових електронних карт та завантажено на геопортал, створено електронну версію підоснови масштабу 1:2000 на основі збору і перетворення картографічних даних з різних джерел та завантажено до програмного комплексу.

Детальніше
У грудні 2017 спільними зусиллями спеціалістів SoftPro  та МТОТ було розроблено програмне забезпечення для наповнення Бази даних майна

У грудні 2017 спільними зусиллями спеціалістів SoftPro та МТОТ було розроблено програмне забезпечення для наповнення Бази даних майна

Завдяки співпраці наших спеціалістів із представниками МТОТ розроблено програмне забезпечення для наповнення Бази даних майна, що розташоване в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та на тимчасово окупованій території України.

Детальніше