01

Загальна інформація

Завдяки активній безпосередній участі у розробці і запроваджені Смарт Сіті систем таких провідних міст України, як Київ і Львів, ми маємо безцінний досвід і уже знайшли методичні і системні підходи до вирішення найширшого поля задач і проблем що виникають при розробці комплексів з таким широким спектром сфер застосування і далі працюємо над удосконаленням власних досягнень у цьому напрямку діяльності.

Всім нам пощастило жити в часи великих перетворень, коли на зміну  спадковим радянським, закритим чи відсутнім законодавчо, технологічно неможливим, процесам приходить сучасні рішення, що уже реалізуються.
У відповідь на найбільші проблеми останніх десятиліть і особливо останніх років виникли найважливіші потреби у Прозорості (доступності широкому загалу, публічності)  і Розумності (доцільності з точки зору технологічно і науково доступного рівня).
Так дуже популярними стали концепції Смарт Сіті (розумного міста з автоматизованими процесами управління, доступними для моніторингу жителям, спрощеною системою оплат комунальних платежів і структурованим чесним і послідовним процесом отримання різноманітних послуг), Прозорих офісів (організація роботи служб і відомств, що забезпечувала б порядність і відповідність нормам існуючого законодавства усіх процесів, що пов’язані із обслуговуванням потреб населення), Розумного транспорту (організація і якісна  підтримка синхронізації і розвиток найдоцільніших для жителів комбінацій і схем руху транспорту та дій направлених на нормалізацію інтенсивності руху всередині транспортних капілярних систем), Розумного будинку(застосування найсучасніших технологій будівництва, матеріалів, систем автоматики, сенсорів і програмних комплексів для оптимізації витрат на утримання житлових і нежитлових приміщень і організації ідеальних умов для відповідних цілей їх експлуатації), Розумного управління (застосування програмних і технічних засобів в організаціях усіх сфер діяльності,   направлених на оптимізацію витрат і збереження ресурсів ) і т.п.
Поступово створюються дієві сучасні рішення, що  прийшли на зміну маловідомим і малозрозумілим процесам управління життєдіяльністю міст, що створювало масу незадоволення і обурень  кінцевих споживачів комунальних і адміністративних послуг, через невідповідність існуючих виконавчих структур і процесів сучасному доступному  рівню технологічного розвитку і напрямку розвитку державних процесів.
Сьогодні є прекрасні можливості задовольняти усі ці потреби за допомогою програмних засобів, геопортальних рішень і публічних сервісів, до яких має доступ населення.
Компанія SoftPro довгий час безпосередньо займається розробкою і запровадженням широких повнофункціональних платформних рішень на місцевих рівнях на базі опенсорс (Open Source) технологій для створення єдиної бази міських активів і ефективного управління ними.
Завдяки активній безпосередній участі у розробці і запроваджені Смарт Сіті систем таких передових міст України, як Київ і Львів, ми  маємо безцінний досвід і уже знайшли методичні і системні підходи до вирішення найширшого поля задач і проблем що виникають при розробці комплексів  з таким широким спектром сфер застосування і  далі працюємо над удосконаленням власних досягнень у цьому напрямку діяльності.
Автономно і продуктивно на  даних платформах можуть працювати одночасно багато представників різних департаментів і служб місцевих рад. Серед них варто виділити: управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища, управління земельними ресурсами, управління комунальної власності, управління економіки міста,  управління інвестиційними об’єктами, управління культури, управління реклами, а також адміністративних послуг, енергетики, транспорту і зв’язку, житлового господарства, комунального господарства і благоустрою, міського господарства, освіти, охорони здоров’я, правової політики та якості, соціальної політики,  і т.п.
За допомогою платформи  виникає можливість зображати на карті і вести об’єкти із різноманітних реєстрів: реєстр споруд,  реєстр комунальної власності, реєстр земельних ділянок, адресний реєстр,  переліки різноманітних договорів, організацій-контрагентів, містобудівної документації, археологічного кадастру, звернень громадян і т.п.
03

Нам довіряють


Статті по темі

14 вереся 2017 року у Івано-Франківську відбулась нарада щодо запуску публічного геопорталу відкритих даних області

14 вереся 2017 року у Івано-Франківську відбулась нарада щодо запуску публічного геопорталу відкритих даних області

Запустити Геопортал у відкритий доступ планується до 1 грудня 2017 року.

Детальніше
У Білій Церкві 13 вересня  2017 року відбулась нарада щодо розробки інформаційно-аналітичної системи управління активами міста

У Білій Церкві 13 вересня 2017 року відбулась нарада щодо розробки інформаційно-аналітичної системи управління активами міста

В ході наради були узгоджені і розподілені зобов'язання щодо накопичення геопросторових та атрибутивних даних різними департаментами міської ради.

Детальніше
Робоча зустріч у м. Львів

Робоча зустріч у м. Львів

14 серпня 2017 року у м. Львів відбулась чергова зустріч представників Львівської обласної державної адміністрацїя, Управління Архітектури ЛМР, ЛКП Міський центр інформаційних технологій, та директора компанії SOFTPRO Андрія Черіна.

Детальніше

Форма для зв'язку

У разі Вашої зацікавленості у впровадженні прогрммного забезпечення SOFTPRO на власних майданчиках ми готовип надати Вам додаткову інформацію про технології та їх вартість.+38 (044) 360 53 20
+38 (050) 161 74 60

Задати питання
Зворотній зв'язок