01

Загальна інформація

Ми впевнено стверджуємо, що наші спеціалісти здатні модернізувати існуючий інтернет-магазин, що працює із швидкістю «пустельної черепахи» до рівня сучасного ресурсу, в якому сортування, пошуки і переходи в каталогах триватимуть долі секунди.

Основним напрямком компанії SoftPro у створені систем електронної торгівлі стали комплекси із застосуванням синхронізації із різноманітними сервісами і програмами.

З 2007 року ми розвиваємо цей напрям діяльності і наші магазини завжди відповідають як потребам замовників так і актуальним функціональним тенденціям, що існують на момент створення у галузі. Ми уважно слідкуємо за світовими досягненнями і трендами цього широкого сегменту інформаційних розробок, використовуємо перевірені власним досвідом методи і розробки,  та досі шукаємо ліпших рішень.


Завдяки власним розробкам наші сервіси електронної комерції можуть легко і надійно працювати з мільйонами позицій.
Як каталог із 100 000 позицій лікарських засобів, так і каталоги із мільйонів автозапчастин будуть надійно структуровані і представлені кінцевим споживачам завдяки e- commerce системам SoftPro.Завдяки оптимізованим алгоритмам і правильному проектуванню баз даних сортування серед десятків тисяч позицій проходить менше ніж за секунду.


Модифікації, декілька цін на товар (оптові, партнерські, акційні…), різні дати поставки і т.п. не створює для нас складності – це наша робота і наші цілі, яких ми влучно досягаємо.
Ми створили одну з перших в Україні інтернет-аптек і сьогодні завдяки досвіду і десяткам проектів у фармацевтиці за плечами ми знаємо тонкощі і специфіку цього бізнесу.


Проекти у цій сфері не з дешевих, але за адекватні гроші ви отримуєте повноцінно працюючий і прибутковий ресурс, а не «напівсайт», що потребуватиме ваших додаткових невиправданих зусиль та ресурсів.


У Вас свої бізнес процеси – для нас це також не проблема. Наша платформа не  коробочне рішення і ми не посередники у цій справі. Ми розробники і тому переписуємо будь-які модулі під конкретного клієнта для його зручності і продуктивності.


03

Нам довіряють


Статті по темі

Компания Softpro запустила сайт косметики «Lacrima»

Компания Softpro запустила сайт косметики «Lacrima»

Компания Softpro запустила сайт lacrima.com.ua. Косметический центр "Lacrima" на рынке уже более 10 лет. За это время успело завоевать лидерство на российском рынке.

Детальніше

Форма для зв'язку

У разі Вашої зацікавленості у впровадженні прогрммного забезпечення SOFTPRO на власних майданчиках ми готовип надати Вам додаткову інформацію про технології та їх вартість.+38 (044) 360 53 20
+38 (050) 161 74 60

Задати питання
Зворотній зв'язок