01

Загальна інформація

Одним з найширших напрямків надання послуг від компанії SoftPro є створення геоінформаційних систем різного рівня складності.

Сучасні геоінформаційні платформи створюються для візуалізації, зберігання і управління просторовими даними в мережі Інтернет.

Системи призначені для вирішення широкого кола завдань таких як побудова геопорталів, візуалізації корпоративних аналітичних даних, хостинг геоданих, створення масштабних проектів із декількох серверів і терабайт просторових і інших даних.

Платформа будується на основі загальної інфраструктури обміну даними в корпоративних та глобальних інформаційних мережах з використанням сучасних веб-портальних та сервіс-орієнтованих технологій виробництва, зберігання та забезпечення доступу до інформаційних ресурсів, в тому числі шляхом створення геопорталу.

Платформа будується за трирівневою логічною структурою у складі:
сервера бази даних для сховища геопросторових даних, документації та інших даних ;
програмних сервісів, в тому числі для: створення і ведення бази даних реєстрів , оброблення геопросторових даних і формування електронних карт;
спеціального програмного забезпечення клієнтських автоматизованих робочих місць (АРМ) базових суб’єктів, які згідно своїх службових повноважень, створюють та використовують дані системи.
В сховищі даних такі основні складові:
база геопросторових даних (Geodatabase) з традиційними реєстрами (межі адміністративно-територіального устрою, межі зареєстрованих у державному кадастрі земельних ділянок ) і т.п.
метадані електронного каталогу класів об’єктів бази геопросторових даних, їх атрибутів;
реєстр користувачів системи і регламенту їх доступу до програм та інформаційних ресурсів Платформи даних. 

Платформа побудована за модульним принципом. 

В кожному модулі структурно виділяються такі функціональні складові:
графічний веб-інтерфейс користувача для доступу та управління базою профільних даних програмного модуля і його прикладними функціями;
база профільних (тематичних) геопросторових даних програмного модуля;
база даних каталогу класів об’єктів та їх атрибутів для профільних (тематичних) геопросторових даних програмного модуля;
вбудовані SQL процедури і функції, що підтримують створення нових і оновлення існуючих профільних даних модуля та забезпечують їх доменну, посилальну і просторово-топологічну цілісність;
програми, що реалізують функції прикладних сервісів аналізу і використання профільних даних модуля;
набори даних, що описують проекти тематичних електронних карт для автоматизованого їх формування і виведення на геопорталі  із використанням картографічного сервера та картографічного сервісу WMS платформи;
сервіс введення інформації: поля повинні перевірятися на коректність даних по формату та/або масці. Повинні існувати підказки щодо правильності вводу даних.
02

Склад послуги

Основними складовими платформ є:
01
- сервер з системою управління просторовими даними;
02
- клієнтський веб-додаток платформи;
03
- Набори клієнтських функцій API на базі JavaScript, що дозволяють розвивати клієнтську частину геоінформаційної системи;
04
- серверні набори функцій АРІ для управління даними системи.
03

Переваги

Можливість розроблення та підключення нових програмних модулів без необхідності здійснювати перекомпіляцію існуючих.
Розробка з урахуванням концепції створення національних та регіональних інфраструктур геопросторових даних.
Використовується операційна систем типу UNIX з відкритим кодом.
Компоненти створені переважно шляхом інтегрування програмних продуктів з відкритим кодом (OpenSource)
Серверна компонента сховища даних реалізована на основі СКБД PostgreSQL
Застосування функціональних розширень для роботи з геопросторовими даними PostGIS
04

Тариф

05

Нам довіряють

Задати питання

Статті по темі

У Червонограді запрацювала нова електронна система містобудівного кадастру

У Червонограді запрацювала нова електронна система містобудівного кадастру

В місті Червоноград було презентовано геоінформаційну систему містобудівного кадастру, що створена на базі програмного комплексу SOFTPRO:Містобудівний кадастр

Детальніше
1 березня в Мінрегіоні під  час першого засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку презентовано геопортал «Адміністративно-територіальний устрій України».

1 березня в Мінрегіоні під час першого засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку презентовано геопортал «Адміністративно-територіальний устрій України».

Геопортал «Адміністративно-територіальний устрій України» створений на платформі GIS SOFTPRO.

Детальніше
Відбувся семінар про ведення містобудівного кадастру області

Відбувся семінар про ведення містобудівного кадастру області

Днями в управлінні містобудування та архітектури департаменту будівництва, житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, під керівництвом головного архітектора області Миколи Дорошенка, відбувся семінар-навчання на тему : «Ведення містобудівного кадастру Івано-Франківської області».

Детальніше
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України запустило геопортал «Платформа даних для моніторингу соціально-економічних наслідків конфлікту та переміщення в Східній Україні».

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України запустило геопортал «Платформа даних для моніторингу соціально-економічних наслідків конфлікту та переміщення в Східній Україні».

20 липня Міністр Вадим Черниш презентував геоплатформу громадськості, яка розроблена на базі програмного забезпечення SOFTPRO GIS

Детальніше
Робоча зустріч у м. Львів

Робоча зустріч у м. Львів

14 серпня 2017 року у м. Львів відбулась чергова зустріч представників Львівської обласної державної адміністрацїя, Управління Архітектури ЛМР, ЛКП Міський центр інформаційних технологій, та директора компанії SOFTPRO Андрія Черіна.

Детальніше
Нарада щодо розробки та впровадження програмного комплексу для ведення містобудівного кадастру м. Львів

Нарада щодо розробки та впровадження програмного комплексу для ведення містобудівного кадастру м. Львів

В офісі SoftPro відбулась нарада з представниками Львівської міської ради

Детальніше
У Білій Церкві 13 вересня  2017 року відбулась нарада щодо розробки інформаційно-аналітичної системи управління активами міста

У Білій Церкві 13 вересня 2017 року відбулась нарада щодо розробки інформаційно-аналітичної системи управління активами міста

В ході наради були узгоджені і розподілені зобов'язання щодо накопичення геопросторових та атрибутивних даних різними департаментами міської ради.

Детальніше

Форма для зв'язку

В случае Вашей заинтересованности во внедрении технологии Softpro на собственных площадках готова предоставить в Ваше распоряжение дополнительную информацию о практических приемах приминения технологии.Так же можно связатся с менеджером по телефону:

+38 (044) 360 53 20
+38 (050) 161 74 60

Задати питання
Зворотній зв'язок